Welcome!

AcasaFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 

Hi!... I'm here...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Chloe Dandellione
Chibi
Chibi

Numarul mesajelor : 1
Varsta : 22
Data de inscriere : 08/07/2008

MesajSubiect: Hi!... I'm here...   Mar Iul 08, 2008 4:11 am

Hi.. Sunt Chloe, am 13 ani si imi plac anime-urile (ex.: Vampire Knight, Nana, Elfen Lied, Air, etc.).
Deoarece sunt inregistrata pe multe forumuri, stiu ce intrebari se pun mai intai, deci, o sa raspund la ele...
1. Care sunt personajele mele preferate din anime-urile enumerate?
Vampire Knight - Kaname
Nana - Nana
Elfen Lied - Lucy
Air - Misuzu

2. Care sunt culorile mele preferate?
Culorile mele preferate sunt: negrul, violetul si bleomarenul.

3. De unde sunt?
Sunt din Bucuresti, Romania, Europa, Terra, acelasi Sisem Solar ca si al vostru (cred), Calea Lactee, Univers... Urasc ca sunt din Bucuresti, de fapt, urasc ca sunt din Romania... As vrea sa fiu din Japonia...

4. Ce gen de muzica ascult?
Ascult J-Rock.

5. Care sunt formatiile mele preferate?
Formatiile mele preferate sunt: Antique Cafe, Moi Dix Mois, Malice Mizer, Naitomea, The Gazette, Miyavi, Ayabie, ViiDoll.

Altceva despre mine...
Nu ma intereseaza parerea nimanui despre mine. Am prieteni de care ma mandresc si ei sunt motivul pentru care traiesc. Ma enerveaza persoanele care se cred foarte marete si importante cand defapt se pacalesc singuri. Ceea ce iubesc eu cel mai mult este format din ritmul bassului, chitara, tobele si vocea - Muzica. Si nu orice muzica. I don't give a damn if ya think it's bulshit, did I make myself clearly? Ascult muzica care ma face sa visez, si se numeste J-Rock. Si stire pentru prosti: Cinema Bizarre si Tokio Hotel NU sunt J-Rockeri, pentru numele sfantului Mana. Pe Cinema bizarii aia ii urasc cei mai mult, pentru ca plagiaza J-Rockul, si mai au si nume de scena japoneze - penibil. J-Rockul este cantat de persoane cu ochi oblici, ppl.. If ya think I'm a bitch, I don't care becoz I am, but not a bitch who's pinching every mizerable boy's butt, okay ? I'm a bitch becoz I'm damn too pervert , I <3 fanservice and I want to rape some j-rockers.. Oh and by the way URUHA IS MINE , so back off >.>'
Daca aveti si intrebari, puneti-le si va voi raspunde.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Hi!... I'm here...
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Alumina-Project :: Membrii :: Welcome!-
Mergi direct la: